When choosing between the generic and the original, many people prefer the cheaper copy drug cialis 20mg. The low price of the analog is explained by the fact that the company did not spend money on its invention, safety and efficacy testing - one of the most expensive stages of drug production. After all, the creation of the active ingredient molecule is accompanied by unsuccessful variants.

Topic-icon Świtkiewicz Jan - stomatolog

12 years 2 months ago #1 by maka
Świtkiewicz Jan - stomatolog was created by maka
Mogę śmiało polecić Pana Świtkiewicza. Świetne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera podczas wydawałoby się wątpliwie przyjemnych zabiegów. Nie odeśle z kwitkiem, doradzi. Jestem bardzo zadowolona. Więcej TAKICH specjalistów!

Please Zaloguj to join the conversation.

9 years 4 weeks ago #2 by x
Replied by x on topic O:Świtkiewicz Jan - stomatolog
Kiedyś po przyjacielsku zawsze chwaliłem jego fachowość, sumienność i pracę. Polecałem był wspaniałym specjalistą, nawet dzisiaj ale od dzisiaj już nie !!! przykro mi było jak przy mojej ostatniej wizycie potraktował mnie starego przyjaciela. Bardzo nie etycznie z rozgrzebanym zębem.... Zatkało mnie wyszedłem z gabinetu z brakiem słów aby mu powiedzieć co myślę ... . Stać mnie na innych specjalistów do niego przyszedłem jak do przyjaciela i bardzo dobrego stomatologa a tu taki Zonk
PS.
Janku jak technicznie nie dajesz rady, to powiedz to od razu i nie zabieraj innym cennego czasu, którego nie cofniesz a rozgrzebane zęby się psują. Tylko od razu skieruj do technicznie zorganizowanych gabinetów i młodych specjalistów bez odwlekania. Uświadom sobie MY się starzejemy nasza wiedza i wzrok też i taka jest prawda absolutna a technologia idzie do przodu w postępie geometrycznym. Wasze strajki lekarzy wypisywanie nieczytelnych skierowań na świstach mam gdzieś. Ja płacę gotówką a Ty tego też nie potrafisz uszanować.

Please Zaloguj to join the conversation.

www.polecam-lekarza.pl. Copyright © 2007